Kontaktujte ma:+421 904 937 454
Ako prebieha proces začatia spolupráce?

Ku každému klientovi pristupujem profesionálne a dbám na vysoký štandard mnou ponúkaných služieb.

1
Osobné stretnutie a pochopenie požiadaviek
2
Cenová analýza a príprava stratégie predaja
3
Dohodnutie podmienok spolupráce

Ako pracujem?

VYŽADUJETE INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP?

Poskytujem klientom vysoký štandard služieb
Dôkladná cenová analýza nehnuteľnosti na základe osobného stretnutia s Vami. Odborne posúdim stav a trhovú cenu nehnuteľnosti.
Profesionálne odprezentujem Vašu nehnuteľnosť čo zaručí predaj za najvyššiu možnú cenu. Možnosť využitia licitačného systému.
Chránim Vás v priebehu celého procesu predaja, aby Vám peniaze bezpečne prišli na účet. Kvalitné právne služby sú samozrejmosťou.

Osobné stretnutie a pochopenie požiadaviek

Osobné stretnutie je dôležité. Ak mám predať Vašu nehnuteľnosť za najvyšiu možnú cenu, potrebujem pochopiť Vaše potreby a spísať všetky informácie o nehnuteľnosti, ktoré mi môžete poskytnúť iba Vy, keďže poznáte svoju nehnuteľnosť najlepšie. V prípade že chcete kúpiť nehnuteľnosť, osobné stretnutie je taktiež prvým krokom.

Cenová analýza a príprava stratégie predaja

Odborne oceniť nehnuteľnosť a správne nastaviť predajnú cenu je kľúčový krok. Ak sa cena prestrelí, tak nepredáte a ak sa podhodnotí, tak predáte pod cenu. Preto venujem cenovej analýze a príprave stratégie predaja Vašej nehnuteľnosti dostatok času.

Dohodnutie podmienok spolupráce

Po dohodnutí podmienok spolupráce následuje fotenie s našim profesionálnym fotografom, ktorého vycvičené oko v kombinácii s home staging zachytí to najlepšie z vašej nehnuteľnosti. Kvalitné spracovanie inzercie pritiahne väčší počet záujemcov a je jednou s viacerých častí stratégie, ako predať Vašu nehnuteľnosť za najvyššiu cenu.

Kariérne ocenenia

MOJE KARIÉRNE OCENENIA

Som presvedčený, že odbornosť a profesionalita je kľúčom k spokojnosti klientov
    Februar
    August
    1. stupen
    2.stupen

Referencie

SPOKOJNOSŤ NA OBOCH STRANÁCH

Vysoký štandard služieb ocenia predávajúci aj kupujúci
title
Predaj bytu v Pezinku

Pán Vladimír s priateľkou Radkou ma po doporučení oslovili a ich byt som pre veľký záujem predal o 9000€ drahšie ako predpokladali. Využil som náš elektronický licitačný systém a nakoniec v licitácii bytu zvíťazil pán Václav s manželkou Luciou. Obe strany sú nadmieru spokojné.

Chcete predať nehnuteľnosť?
title
Kúpa pozemku v mestskej časti Rača

Juraj a Barbara využili našu službu “agent kupujúcich”. Hľadali špecifický pozemok v konkrétnej lokalite. Našiel som im krásny stavebný pozemok v Rači na kopci s pekným výhľadom. Úlohou bolo zabezpečiť kúpu pozemku za čo najnižšiu cenu. V tomto prípade som vyjednal zľavu u predávajúceho až 6000€.

Chcete kúpiť nehnuteľnosť?
title
Predaj bytu v BA - Ružinov

Tomáš ma kontaktoval na základe doporučenia iného spokojného klienta. Jeho byt bol vo výbornej lokalite, čo zaujalo veľa záujemcov o kúpu. Absolvoval som všekty obhliadky a byt som predal o 3100€ nad rámec inzerovanej ceny. Pani Katarína sa stala novou majiteľkou a má z nehnuteľnosti veľkú radosť.

Chcete predať nehnuteľnosť?

Kontaktujte ma

POTREBUJTE PREDAŤ ALEBO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Máte záujem o nezáväznú konzultáciu?
Alebo mi zavolajte:+421 904 937 454